Danışmanlık ve Teknik Destek

Proses sağlayıcı olarak başarılı olmanın anahtarı ürünler ile birlikle gerekli know-how ve proses uygulama teknolojilerini bir bütün olarak sunabilme yeteneğidir. Sektörde lider, yenilikçi ve geniş bir ürün portföyüne sahip olmanın yanında ATILIM KİMYA ‘nın tercih edilen proses sağlayıcısı olması, son derece gelişmiş teknik destek ve danışmanlık hizmetleri ile müşterilerinde katma değer yaratma yeteneğinin sonucudur.

Müşterilerin makine ve ekipman yatırımları ile birlikte ATILIM KİMYA proseslerinden yüksek verim ve performans sağlamaları için, yılların getirdiği tecrübe birikimi ve kapsamlı teknik kaynaklarımızı kullanarak, yeni tesis tasarımı veya mevcut hatların iyileştirilmesi konusunda müşterilerle ve gerektiğinde üçüncü parti makine ekipman tedarikçileri ile beraber çalışarak projelendirme faaliyetlerine danışmanlık desteği vermekteyiz.

Proses performaslarını maksimize etmek için sistematik bir yaklaşımla mevcut proseslerin iyileştime planlarının geliştirilmesine ya da yeni projelerin özgün ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış doğru çözümlerin müşterilere aktarılmasına katkıda bulunuruz.

Her yeni proses kurulumu veya banyo dönüşümü, müşteri standartları doğrultusunda, önemli miktarda laboratuvar ve plot çalışmaları içeren bir ürün doğrulama sürecinden geçirilerek projeye özgü teknik ihtiyaçların karşılanması, tekrarlanabilir sonuçlar elde edilmesi ve prosesin minimum zaman diliminde devreye alınması sağlanır.

ATILIM KİMYA karşılaştığı tüm teknik mücadeleleri, ürün ve hizmetlerini geliştirmek için bir fırsat olarak değerlendirir. Ürünlerimizin fayda ve avantajlarını müşterilere yansıtmak üzere, sektörde kendini kanıtlamış uygulama bilgisi, yetkinliği ve hizmet altyapısı ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.