Hakkımızda

ATILIM KİMYA Kurulduğu 1981 yılından itibaren değişik sanayi dallarındaki birçok firmaya yüzey işlem ve metal kaplama kimyasalları, teknik servis ve proses kontrolü, tesis projelendirilmesi ile danışmanlık konularında hizmet vermekte bunun yanı sıra ihracat, ithalat ve dahili ticaret alanında faaliyet göstermektedir.

İstanbul Deri O.S.B. ‘de bulunan 12.000 m2 kapalı alana sahip ve kendi sektöründe Türkiye’nin en büyük alt yapı yatırımını içinde barındıran tesislerimizde, kazancımızı yatırıma, yatırımlarımızı da teknolojiye çevirmenin haklı gururunu taşımaktayız.

Türkiye’nin kendi alanında en gelişmiş donanımına sahip araştırma ve geliştirme laboratuarlarımızda, yılların getirdiği bilgi birikimi ve uzman kadromuz ile firmamız bugün kendi proseslerini geliştiren ve teknoloji üreten bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.

Müşterilerini değişen dünya şartları doğrultusunda yönlendirmeyi ve teknolojik gelişmeler hakkında devamlı bilgilendirmeyi, hizmet politikasının en temel unsuru olarak benimseyen firmamız sahip olduğu bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmak çabasındadır. Mevcut ve devam eden yatırımlarımızın, AR&GE çalışmalarımızın ve bütün faaliyetlerimizin asıl hedefi güncel müşteri ihtiyaçlarını karşılamanın da ötesinde, müşterilerimizle beraber geleceğe hazırlanmaktır.