İnovasyon

BEKLENTİLERİN ÖTESİNDE, YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

ATILIM KİMYA gelecekteki yerini belirlemek üzere net bir vizyon oluşturmuştur; teknolojiye yatırımla ve inovatif çözümlerle, müşterilerimizle birlikte sürdürülebilir ve karlı bir geleceğe hazırlanmak. Ve bu vizyonu gerçekleştirmek üzere, yarınların getireceği ihtiyaçları görerek doğru çözümleri zamanında sunmamızı sağlayan ve bu doğrultuda müşterilerin mevcut ve gelecekteki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünlerle portföyümüzü genişletmek için gerekli stratejiler üzerinde sürekli çalışmaktayız.

Tüm kaynaklarımızı, müşterilerimize başarı firsatları sunan ve uzun vadeli ticari fayda sağlayan inovatif ürün ve hizmetleri gerçekleştirmek üzere kullanmaktayız. Tercih edilen proses sağlayıcı olmamız bu yaklaşımımızın sonucudur.

Değişimi, yenilikçilik için bir fırsat olarak değerlendiririz. Karşılaştığı tüm teknik mücadeleleri, ürün ve hizmetlerini geliştirmek için bir fırsat olarak gören kuruluşumuz, teknik olarak üstün ve uluslararası rekabet gücü olan yüzey işlem ürünlerinin araştırma ve geliştirilmesine odaklanmaktadır. Inovasyon projelerimizin temel amacı optimum fiyat performans oranına sahip, yüksek teknolojili ve kaliteli ürünler geliştirerek, hizmet verdiğimiz endüstrilerin sürdürebilirlik performansına katkıda bulunmaktır.

Bizim için yenilikçi ürünün tanımı, yeni ve özgün olmanın ötesinde, müşterilerimizin gözünde her açıdan daha iyi olmasıdır. Ürettiğimiz çözümler ayrıca çevreye saygımızı, işçi sağlığı ve güvenliğine verdiğimiz değeri ve toplumsal duyarlılığımızı yansıtmaktadır. Ve biz başarıyı bu şekilde ölçeriz.