Kalite Politikası

ATILIM KİMYA olarak öncelikli hedefimiz; kazancımızı yatırıma, yatırımlarımızı da müşteri ihtiyaçları doğrultusunda teknolojiye çevirmek suretiyle, uluslararası rekabet gücü olan inovatif ürün ve hizmetleri sunabilmektir.

Amacımız, yüzey işlem ve metal kaplama piyasasına ürün ve hizmet sağlayan bir firma olarak güçlü bir marka oluşturmak ve her yönüyle sektöründe lider ve örnek teşkil eden bir kuruluş olarak devamlılığını sağlamaktır.

Dünyadaki ilgili teknolojik gelişmeler ile beraber ekonomik değişimleri ve yasal gereklilikleri de devamlı izleyerek, ürün ve hizmetlerimizin mevcut ve gelecekte oluşabilecek tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilir olmasını güvence altına alırız.

Kuruluşumuz tüm çalışanların katılımıyla, kalite yönetim sistemimizin etkinliği sürekli iyileştirerek, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefler ve bu maksatla kaynaklarının en etkin şekilde yönetilmesi için çalışır.

ATILIM KİMYA yüzey işlem teknolojileri geliştirme amaçlı AR&GE faaliyetlerini, sürdürülebilir gelişmeye katkıda bulunan inovatif ürünleri oluşturacak şekilde yönetir.

Her kademedeki tüm çalışanlarımızı, ortak bilgi birikimlerini kullanarak yaratıcılıklarını arttıran ve yeni fikirler geliştirebildikleri bir ekip çalışmasına teşvik ederiz. Ayrıca müşteri odaklı bir firma olarak, müşterilerimizi de ekibin bir üyesi kabul ederiz.